Kasvattajaryhmä/ Breeders Class
20.5 Riihimäki
Kasvattaja 3 ja KP/3 and HP (5 ryhmää/5 groups)
9.6 Finnish Speciality show
Kasvattaja 3 (4 ryhmää/4 groups)
6.8 Liettua erikoisnäyttely/Speciality show
BIS3 (7 ryhmää/7 groups)
Kasvattaja 3 ja KP/3 and HP (5 ryhmää/5 groups)
9.6 Finnish Speciality show
Kasvattaja 3 (4 ryhmää/4 groups)
6.8 Liettua erikoisnäyttely/Speciality show
BIS3 (7 ryhmää/7 groups)
Senicitas Gosfor Park
7.1 Lohja
PK1,KP,PN2/Puppy1,HP,BF 2
26.2 Lohja
PK1/puppy1
3.3 Tallinn
PK1,KP,ROP pentu,BIS2 pentu/ BOB, BIS2 puppy
4.3 Tallinn
PK1,KP,ROP pentu,BIS3 pentu/ BOB,BIS3 puppy
29.4 Lahti KV
JUN H/JUN VG
5.5 Harjavalta
JUN ERI4/JUN EXC4
6.5 Rauma
JUN ERI2,SA/JUN EXC2,CQ
12.5 Hamina KV
JUN EH/VG
20.5 Riihimäki
JUN ERI2,SA,Vara sert/ JUN EXC2,CQ,RES. CAC
2.6 TALLINN VOITTAJA 2012
JUN ERI2,JUN SERT,PN3/JUN EXC2,JUN CAC,BF3
9.6 Porvoo Speciality show
JUN ERI1,SA,PN4,VARA SERT,VSP JUN/ JUN EXC1,CQ,BF4,RES. CAC, BOS JUN
15.7 Lammi
JUN ERI1,SA,PN2,VARA SERT/ JUN EXC1,CQ,BF2,RES. CAC
22.7 Paltamo
JUN ERI1,SA,PN1,SERT,ROP/ JUN EXC1.CQ,BF1,CAC,BOB
28.7 Mikkeli KV
JUN ERI1,SA,PN4/JUN EXC1,CQ,BF4
3.8 Liettua KV
JUN ERI1,JUN SERT,ROP JUN/JUN EXC1,JUN CAC,BOB JUN
4.8 Liettua KV
JUN ERI2/JUN EXC2
5.8 Liettua erkkari
JUN ERI2/JUN EXC2
25.8 ISPU
JUN EH2/VG2
26.8 Erikoisnäyttely, Viro
JUN ERI2,ISPU SA,PN4/ JUN EXC2,ISPU SA,BF4
9.9 Viro
JUN ERI2/JUN EXC2
6.10 Tuulos
JUN ERI2,SA/JUN EXC3,CQ
20.10 Rakvere
JUN ERI2,PN2/ JUN EXC2, BF2
21.10 Rakvere
JUN ERI1,JUN SERT,ROP JUN,PN3/ JUN EXC1,JUN CAC,BOB JUN, BF3
10.11 Jyväskylä
JUN EH/JUN VG
8.12 Helsinki
JUN H/JUN G
9.12 Helsinki Voittaja -12
JUN ERI1,SA,PN4,VARA SERT, JUNIORVOITTAJA -12/ JUN EXC1,CQ,BF4,RES. CAC, FIJW-12
PK1,KP,PN2/Puppy1,HP,BF 2
26.2 Lohja
PK1/puppy1
3.3 Tallinn
PK1,KP,ROP pentu,BIS2 pentu/ BOB, BIS2 puppy
4.3 Tallinn
PK1,KP,ROP pentu,BIS3 pentu/ BOB,BIS3 puppy
29.4 Lahti KV
JUN H/JUN VG
5.5 Harjavalta
JUN ERI4/JUN EXC4
6.5 Rauma
JUN ERI2,SA/JUN EXC2,CQ
12.5 Hamina KV
JUN EH/VG
20.5 Riihimäki
JUN ERI2,SA,Vara sert/ JUN EXC2,CQ,RES. CAC
2.6 TALLINN VOITTAJA 2012
JUN ERI2,JUN SERT,PN3/JUN EXC2,JUN CAC,BF3
9.6 Porvoo Speciality show
JUN ERI1,SA,PN4,VARA SERT,VSP JUN/ JUN EXC1,CQ,BF4,RES. CAC, BOS JUN
15.7 Lammi
JUN ERI1,SA,PN2,VARA SERT/ JUN EXC1,CQ,BF2,RES. CAC
22.7 Paltamo
JUN ERI1,SA,PN1,SERT,ROP/ JUN EXC1.CQ,BF1,CAC,BOB
28.7 Mikkeli KV
JUN ERI1,SA,PN4/JUN EXC1,CQ,BF4
3.8 Liettua KV
JUN ERI1,JUN SERT,ROP JUN/JUN EXC1,JUN CAC,BOB JUN
4.8 Liettua KV
JUN ERI2/JUN EXC2
5.8 Liettua erkkari
JUN ERI2/JUN EXC2
25.8 ISPU
JUN EH2/VG2
26.8 Erikoisnäyttely, Viro
JUN ERI2,ISPU SA,PN4/ JUN EXC2,ISPU SA,BF4
9.9 Viro
JUN ERI2/JUN EXC2
6.10 Tuulos
JUN ERI2,SA/JUN EXC3,CQ
20.10 Rakvere
JUN ERI2,PN2/ JUN EXC2, BF2
21.10 Rakvere
JUN ERI1,JUN SERT,ROP JUN,PN3/ JUN EXC1,JUN CAC,BOB JUN, BF3
10.11 Jyväskylä
JUN EH/JUN VG
8.12 Helsinki
JUN H/JUN G
9.12 Helsinki Voittaja -12
JUN ERI1,SA,PN4,VARA SERT, JUNIORVOITTAJA -12/ JUN EXC1,CQ,BF4,RES. CAC, FIJW-12
Senicitas For Your Eyes Only
Lohja 7.1
PK1,KP,ROP PENTU/ Puppy1,HP,BOB puppy
3.3 Tallinn
JUN ERI2,PN4/ JUN EXC2,BF4
4.3
JUN EH/VG
9.6 Porvoo
JUN EH/ JUN VG
22.7 Mäntsälä
JUN EH/JUN VG
9.9 VIRO
NUO ERI2/ INT EXC2
PK1,KP,ROP PENTU/ Puppy1,HP,BOB puppy
3.3 Tallinn
JUN ERI2,PN4/ JUN EXC2,BF4
4.3
JUN EH/VG
9.6 Porvoo
JUN EH/ JUN VG
22.7 Mäntsälä
JUN EH/JUN VG
9.9 VIRO
NUO ERI2/ INT EXC2
Senicitas Chungking Express
14.1 Slovenia KV/INT
AVO EH/VG
15.1 Slovenian voittaja/Slovenia Winner 2012
AVO ERI1,PU1,SERT,CACIB,ROP,Slovenian voittaja- 12/ BM1,CAC,CACIB,BOB,Slovenia Winner 2012
29.4 Lahti KV
VAL H/CH G
12.5 Hamina KV
VAL ERI3,CQ/ CH EXC3,CQ
26.5 Järvenpää
VAL ERI1,SA,PU2,VARA SERT/ CH EXC1,CQ,BM2,RES CAC
2.6 TALLINN VOITTAJA 2012
VAL ERI3/CH EXC3
15.7 Lammi
VAL ERI2/CH EXC2
22.7 Paltamo
VAL ERI1,SA,PU1,SERT,VSP/EXC1,CQ,BM1,CAC,BOS=
FI,LT,SL MVA and FINNSIEGER!!!!
3.8 Liettua KV
VAL ERI3/CH EXC3
4.8 Liettua KV
VAL ERI1,SERT,CACIB/CH EXC1,CAC,CACIB
5.8 Liettua erkkari
VAL ERI1,SERT,CLUB WINNER,PARAS UROS/ CH EXC1,CAC,CLUB WINNER,BEST MALE
9.12 Helsinki Voittaja -12
VAL ERI/ CH EXC
AVO EH/VG
15.1 Slovenian voittaja/Slovenia Winner 2012
AVO ERI1,PU1,SERT,CACIB,ROP,Slovenian voittaja- 12/ BM1,CAC,CACIB,BOB,Slovenia Winner 2012
29.4 Lahti KV
VAL H/CH G
12.5 Hamina KV
VAL ERI3,CQ/ CH EXC3,CQ
26.5 Järvenpää
VAL ERI1,SA,PU2,VARA SERT/ CH EXC1,CQ,BM2,RES CAC
2.6 TALLINN VOITTAJA 2012
VAL ERI3/CH EXC3
15.7 Lammi
VAL ERI2/CH EXC2
22.7 Paltamo
VAL ERI1,SA,PU1,SERT,VSP/EXC1,CQ,BM1,CAC,BOS=
FI,LT,SL MVA and FINNSIEGER!!!!
3.8 Liettua KV
VAL ERI3/CH EXC3
4.8 Liettua KV
VAL ERI1,SERT,CACIB/CH EXC1,CAC,CACIB
5.8 Liettua erkkari
VAL ERI1,SERT,CLUB WINNER,PARAS UROS/ CH EXC1,CAC,CLUB WINNER,BEST MALE
9.12 Helsinki Voittaja -12
VAL ERI/ CH EXC
Senicitas East Of Eden
14.1 Slovenia KV/INT
JUN ERI2,PN2/JUN EXC2,BF2
15.1 Slovenia KV/INT
JUN EH/VG
3.3 Tallinn
NUO ERI1/INT EXC1
4.3 Tallinn
NUO ERI1,PN2,SERT/INT EXC1,BF2,CAC
29.4 Lahti KV
NUO EH3/ INT VG3
5.5 Rauma
NUO ERI3/INT EXC3
6.5 Harjavalta
NUO ERI/INT EXC
12.5 Hamina kV
H/G
20.5 Riihimäki
NUO EH2/INT VG2
2.6 TALLINN VOITTAJA 2012
NUO ERI2/INT EXC2
9.6 Porvoo ERIKOISNÄYTTELY
NUO ERI2/INT EXC2
15.7 Lammi
NUO EH4/INT VG4
22.7 Paltamo
NUO HYL/DISQ.
3.8 Liettua KV
AVO EH3/VH3
4.8 Liettua KV
AVO ERI2/OPEN EXC2
5.8 Liettua erkkari
AVO ERI2/OPEN EXC2
9.9 Viro
AVO ERI2/ OPEN EXC2
6.10 Tuulos
AVO ERI/OPEN EXC
20.10 Rakvere
AVO ERI3/OPEN EXC3
21.10 Rakvere
AVO ERI2/OPEN EXC2
10.11 Jyväskylä
AVO EH2/OPEN VG2
8.12 Messukeskus
AVO EH/OPEN VG
9.12 Messukeskus
AVO ERI/OPEN EXC
JUN ERI2,PN2/JUN EXC2,BF2
15.1 Slovenia KV/INT
JUN EH/VG
3.3 Tallinn
NUO ERI1/INT EXC1
4.3 Tallinn
NUO ERI1,PN2,SERT/INT EXC1,BF2,CAC
29.4 Lahti KV
NUO EH3/ INT VG3
5.5 Rauma
NUO ERI3/INT EXC3
6.5 Harjavalta
NUO ERI/INT EXC
12.5 Hamina kV
H/G
20.5 Riihimäki
NUO EH2/INT VG2
2.6 TALLINN VOITTAJA 2012
NUO ERI2/INT EXC2
9.6 Porvoo ERIKOISNÄYTTELY
NUO ERI2/INT EXC2
15.7 Lammi
NUO EH4/INT VG4
22.7 Paltamo
NUO HYL/DISQ.
3.8 Liettua KV
AVO EH3/VH3
4.8 Liettua KV
AVO ERI2/OPEN EXC2
5.8 Liettua erkkari
AVO ERI2/OPEN EXC2
9.9 Viro
AVO ERI2/ OPEN EXC2
6.10 Tuulos
AVO ERI/OPEN EXC
20.10 Rakvere
AVO ERI3/OPEN EXC3
21.10 Rakvere
AVO ERI2/OPEN EXC2
10.11 Jyväskylä
AVO EH2/OPEN VG2
8.12 Messukeskus
AVO EH/OPEN VG
9.12 Messukeskus
AVO ERI/OPEN EXC
Senicitas Dr. Strangelove
3.3 Tallinn
NUO ERI2/INT EXC2
4.3
NUO EH/INT VG
12.5 Hamina
13.5 Tampere
EVA
20.5 Riihimäki
AVO EH/ OPEN VG
9.6 Porvoo, Speciality show
AVO EH/OPEN VG
22.7 Mäntsälä
AVO EH/VG
25.8 ISPU
AVO EH1/OPEN VG1
26.8 Erikoisnäyttelu,Viro
AVO ERI2/OPEN EXC2
NUO ERI2/INT EXC2
4.3
NUO EH/INT VG
12.5 Hamina
13.5 Tampere
EVA
20.5 Riihimäki
AVO EH/ OPEN VG
9.6 Porvoo, Speciality show
AVO EH/OPEN VG
22.7 Mäntsälä
AVO EH/VG
25.8 ISPU
AVO EH1/OPEN VG1
26.8 Erikoisnäyttelu,Viro
AVO ERI2/OPEN EXC2
Senicitas Autumn Sonata
5.5 Rauma
AVO ERI1,PN1,SERT,VSP/ EXC1,BF1,CAC,BOS
10.11 Jyväskylä
AVO EH3/OPEN VG3
AVO ERI1,PN1,SERT,VSP/ EXC1,BF1,CAC,BOS
10.11 Jyväskylä
AVO EH3/OPEN VG3
Senicitas Fight Club
2.6 Porvoo Speciality show
JUN EH/JUN VG
25.8 ISPU
JUN EH3/JUN VG3
26.8 Erikoisnäyttely,Viro
JUN EH2/JUN VG2
JUN EH/JUN VG
25.8 ISPU
JUN EH3/JUN VG3
26.8 Erikoisnäyttely,Viro
JUN EH2/JUN VG2
Senicitas Equinox Flower
20.5 Riihimäki
JUN EH/VG
2.6 Porvoo Speciality show
NUO EH/ INT VG
JUN EH/VG
2.6 Porvoo Speciality show
NUO EH/ INT VG
Senicitas Dragon Princess
20.5 Riihimäki
HYL/DISQ. (purenta/teeth)
2.6 Porvoo Speciality Show
AVO EH/ OPEN VG
HYL/DISQ. (purenta/teeth)
2.6 Porvoo Speciality Show
AVO EH/ OPEN VG
Senicitas Hussar Ballad
9.9 Viro
PK2,KP/ Puppy2 and HP
Rumblerush’s Midnight Sun
10.11 Jyväskylä KV
VAL EH/ CH VG
VAL EH/ CH VG
Senicitas Hirshima Mon Amour
20.10 Rakvere
PK2,KP/ BABY 2,HP
21.10 Rakvere
PK2,KP/ BABY 2, HP
PK2,KP/ BABY 2,HP
21.10 Rakvere
PK2,KP/ BABY 2, HP
Senicitas Hallam Foe
11.11 Helsinki
PK1,KP,ROP,RYP3/Puppy1,HP,BOB, BIG3
PK1,KP,ROP,RYP3/Puppy1,HP,BOB, BIG3
Senicitas Delicatessen
9.12 Helsinki Voittaja -12
AVO EH/ OPEN VG
AVO EH/ OPEN VG